У Києві запустили цифровий проект #SaveKyiv, покликаний показати світові культурне значення української столиці

Tool items

У Києві запустили цифровий проект #SaveKyiv. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Проект покликаний поширити інформацію та показати світові культурне значення української столиці. Долучитись до цього можуть усі охочі, зокрема, лідери громадської думки, представники культурно-туристичних організацій, медіа, фондів чи підприємств, які працюють над збереженням пам’яток.

«Кожен зможе поширити інформацію та показати світу культурне значення української столиці», – наголосив Петро Оленич.

Долучитись до цієї ініціативи можна на туристично-культурному хабі Києва: https://guide.kyivcity.gov.ua/savekyiv.

Насамперед потрібна інформація:

як ви особисто чи ваша організація допомагаєте зберегти пам’ятки;

як в Києві намагаються захистити від ушкоджень музеї, храми, пам’ятки архітектури;

відео про пам’ятки столиці, розповіді від туристичних гідів та звернення знаменитостей до іноземних ЗМІ.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь