У Києві за 40 днів повномасштабного російського вторгнення загинули 89 мирних осіб, поранені – 398. Пошкоджені 167 житлових будинків різних типів

Tool items

У Києві за 40 днів повномасштабного російського вторгнення загинули 89 мирних осіб, поранені – 398. Пошкоджені 167 житлових будинків різних типів. Про це в інтерв'ю виданню «Сьогодні» розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він розповів, що місто наразі веде перелік об’єктів, які постраждали через повітряні атаки. Так, від ворожих ударів окупанта із 24 лютогоу столиці пошкоджені 167 житлових будинків різних типів, 44 школи, 26 дитячих садків та 1 дитячий будинок. Також пошкоджень зазнали 11 адміністративних будівель. Масштаби пошкоджень різні.

«Загалом постраждали 167 житлових будинків різних типів. Це будинки від двох до чотирнадцяти поверхів. Ступінь пошкодження та руйнувань житлових будинків різна. Ми їх беремо на облік, щоб надалі відремонтувати, привести до належного стану. Щодо будинків, які постраждали найбільше, буде проведено експертизу. Якщо їх неможливо експлуатувати, то за такими будинками прийматиметься окреме рішення. На жаль, такі будинки теж є», - розповів Микола Поворозник.

Він також додав, що від дій російського агресора постраждали: 2 спортивні об’єкти, 5 об’єктів соціальної сфери, 17 – охорони здоров’я, 10 – культурної сфери, 48 об’єктів транспортної інфраструктури.

Міська влада закликає киян не втрачати пильності та за перших сигналів повітряної тривоги слідувати в укриття. нагадує: сьогодні в Києві стало безпечніше, але все ще залишається загроза повітряних атак. Тих, хто виїхав зі столиці, місто просить поки що утримуватися від повернення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь