У Києві визначать пріорітетні напрямки для розвитку столиці до 2035 року

Tool items

Протягом двох днів, 7 та 8 липня, відбудуться публічні дискусії щодо того, як має розвиватися столиця найближчі 14 років.

Ці заходи є продовженням інформаційно-комунікаційної кампанії, яка має на меті сприяти більшому залученню експертів та мешканців столиці до визначення пріоритетів розвитку міста.

«Протягом двох днів учасники публічних дискусій обговорюватимуть зібрані на попередньому етапі розробки Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року ідеї та пропозиції щодо формування комфортного й екологічного міського простору, смарт-спеціалізації, ефективного врядування міста, а також розвитку столиці як культурного і туристичного центру», — повідомили у Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Розглядатимуть, як вплинула пандемія на розвиток мегаполісів і нові вимоги мешканців до урбаністичного середовища. Про виклики і можливості цифрової трансформації столиці та розбудови «розумного міста», проблеми і шляхи забезпечення екологічно збалансованого розвитку Києва.

Серед інших актуальних тем: розвиток фармацевтики, інформаційно-комунікаційних технологій та креативних індустрій, які були визначені основними напрямами смарт-спеціалізації міста Києва, створення нових туристичних магнітів, партнерство і перспективні проєкти у рамках Київської агломерації.

Організатори ретельно вивчили і проаналізували понад 100 ідей та пропозицій, які експерти, громадські діячі, представники бізнесу та пересічні кияни надали під час опитування.

Більша частина пропозицій стосуються змін у житлово-комунальному господарстві та вдосконалення транспортної системи. Кияни вважають, що місто у цих питаннях має активно застосувати міжнародний досвід.

Автори найцікавіших ідей презентують їх під час публічних дискусій особисто. Зокрема, пропозиції стосуватимуться благоустрою річки Либідь та Гідропарку, розширенню зелених зон, створенню центру екобезпеки і моніторингу, запровадженню електронних петицій для місцевих локальних громад, створенню конгрес-бюро тощо.

Трансляція публічних дискусій відбуватиметься на платформі «Стратегія Києва — 2035».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)