У Києві висадили близько півгектара нового лісу

Tool items

Сьогодні на території Дарницького лісопаркового господарства висадили 5 тисяч сіянців ялини. Загалом зусиллями міських служб лише сьогодні висадили близько півгектара нового лісу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що це дуже важлива робота для відновлення київських лісів.

«Київські лісопаркові господарства активно допомагають Збройним силам України, надаючи деревину, пиломатеріали, зокрема для зведення захисних споруд. Одночасно ми відновлюємо зелені території. На сьогодні в столичних лісах вже висадили понад 40 тис сіянців лісових порід дерев», – пояснив Петро Пантелеєв.

За інформацією КО «Київзеленбуд», через агресію РФ, зараз немає можливості дістатися до всіх ділянок, де раніше були заплановані висадження. Однак, як тільки буде можливість, лісівники забезпечать повноцінне відновлення «легень» міста.

Відпочатку весняного сезону в столиці вже висадили близько 300 дерев і понад 350 кущів.

Нагадаємо, у Києві на період воєнного стану заборонили відвідування лісів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь