У Києві відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Tool items

У Києві відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Участь у відкритті взяли депутатки Київської міської ради, членкині міжфракційного депутатського об’єднання «Київ – за рівні можливості» Марина Порошенко та Юлія Симуніна.

За словами Марини Порошенко, щохвилини в Україні від домашнього насильства страждають три жінки, ця статистика є справді жахливою, і необхідно вибудувати ефективну комплексну систему запобігання та протидії таким випадкам.

«У Києві відкрили ще один притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Він розрахований на 15 місць. Це цілком безпечне та комфортне місце, де жінки можуть жити від трьох до шести місяців, у тому числі разом зі своїми дітьми. І за цей час тут можна отримати психологічну та юридичну допомогу від фахівців, а також налагодити своє життя, щоб не повертатися до агресора», – розповіла Марина Порошенко.

Як зазначила Юлія Симуніна, потрібно проводити просвітницьку роботу серед громадян для того, щоб у випадках проявів домашнього насильства вони знали куди можна звернутись по допомогу.

«На карті Києва з'явилась ще одна територія абсолютної безпеки, вільної від насильства. Наше місто у черговий раз доводить, що проблеми постраждалих – це не тільки їх особисті проблеми. Міська влада завжди готова надати допомогу та підтримати у важкий час. Впевнена, що цей новий притулок надасть можливість почати нове, вільне від насильства життя для багатьох жінок, які не наважувались піти від кривдників», – наголосила Юлія Симуніна.

Зазначимо, що в Києві вже працює один притулок для жінок розрахований на 12 місць. Крім того є:
– Центр протидії та запобігання насильству, де постраждалі можуть отримати безоплатну психологічну та юридичну консультації;
– «телефон довіри» 15-00;
– дві кімнати кризового реагування (на лівому і правому березі, на термін перебування до 10 днів);
– облаштована перша кімната, дружня до опитування дітей, за методикою «Зелена кімната» у Дарницькому районі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»