У Києві відбудеться V щорічний фотографічний ярмарок «Photo Kyiv 2021»

Tool items

V щорічний фотографічний ярмарок «Photo Kyiv 2021» пройде з 12 по 25 серпня у Національному заповіднику «Софія Київська».

Цьогоріч «Photo Kyiv 2021» буде представлений як міжнародна виставка фоторобіт «Не|видиме життя» і відбудеться просто неба.

За словами організаторів, головною темою заходу стане інклюзивність і безбар'єрність у сучасному суспільстві.

«Основна ідея – привернути увагу фотомайстрів і відвідувачів до таких цінностей, як повага, прийняття, співчуття, відкритість і співпереживання. Саме вони необхідні для створення єдиного суспільства з рівними учасниками. Ми розглядали кілька тем для виставки, проте, саме інклюзія виявилася найактуальнішою. Наразі українському суспільству, як ніколи, потрібна єдність, адже пандемія провела між нами кордон. Цьогоріч фотографічний ярмарок дасть відвідувачам можливість задуматися, які внутрішні та зовнішні бар'єри заважають нам сприймати один одного такими, якими ми є», – зазначили організатори.

У складі експертного журі «Photo Kyiv 2021»: журналістка, кураторка «Victoria & Albert Museum», колишня редакторка «The Artnewspaper» Анна Соммерс Кокс, мистецтвознавець, куратор «Photo Kyiv» Кароль Глозе Піду, а також відомий харківський фотограф, директор і засновник музею Харківської школи фотографії Сергій Лебединський.

У конкурсі взяли участь 89 фотографів з 15 країн світу, які представили різне бачення безбар'єрності та інклюзії. Експерти відібрали п‘ять фіналістів, фотосерії яких експонуватимуть під час відкритої інклюзивної виставки «Не|видиме життя». Серед них: фотосерія «Рани» Джозефа Сивенького, фотосерія портретів ромів з Чернігівської області Романа Закревського, фотосерія портретів мешканців будинку для людей похилого віку Аліни Пророки, фотосерія «Danza Down» Юрія Данченка та фотосерія «Космос батька» Олексія Товпиги.

Також у заході візьмуть участь п‘ять спецпроєктів, серед яких культовий проєкт «Паспорт» українського метра документальної фотографії Олександра Чекменьова, три закордонних фотопроєкти Марінки Масеус, Гідо Клампе, Мері Берідж і фотосерія «Код незламності: реальні історії сучасних героїв» Романа Пашковського.

Захід проходить за підтримки Департаменту культури КМДА, а також посольства Нідерландів та Швейцарії.

Довідка. «Photo Kyiv» – щорічний міжнародний ярмарок фотографії, який засновано у 2017 році. Ця подія є унікальною для української мистецької сцени, оскільки об’єднує міжнародні та місцеві галереї, установи, посольства та бізнес-сектор, які беруть активну участь у культурному розвитку міста Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий