У Києві відбудеться міжнародний забіг з перешкодами Spartan Kyiv Central City 2021

Tool items

Біля Арки дружби народів 02 жовтня відбудеться міжнародний забіг з перешкодами Spartan Race.

Про це повідомив сьогодні, 30 вересня, генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк.

За словами генерального директора парку, Spartan Kyiv Central City 2021 має не тільки індивідуальні, але і командні хвилі забігів, допускаються команди складом від чотирьох учасників, а також є окремі корпоративні хвилі та групи для новачків на чолі з тренером.

«Spartan – світовий лідер у забігах з перешкодами на дистанції різної довжини та складності. Кожен, незалежно від своїх можливостей та віку, може зануритись у неймовірну низку спортивних пригод. Учасників забігу очікують різноманітні випробування, біг, стрибки, подолання перешкод та багато іншого. Це можливість загартувати дух, випробувати власну силу волі та познайомитись з такими ж відчайдушними шанувальниками пригод», – зазначив Артем Сауляк.

Артем Сауляк додав, що в рамках заходу відбудуться забіги у трьох форматах: Spartan Sprint, Spartan Super та Spartan Kids (Junior).

«Ці три формати перегонів складують разом Spartan Trifecta. «Trifecta» – це серія змагань, учасники якої мають подолати всі три дистанції: Beast, Sprint та Super. На фініші кожної з дистанцій переможці здобувають медалі, які разом формують унікальну медаль Trifecta. По завершенню спортсмени стають частиною спільноти Trifecta та отримують право на участь у Чемпіонаті світу, що проходить у грецькому місті Спарта», – підкреслив Артем Сауляк.

Генеральний директор парку додав, що з 2020 року забіги Spartan стали доступні в Україні, а останній захід Spartan Kyiv Trifecta Weekend зібрав гостей з понад 15 країн світу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Сосніних Сім'ї, 2-В у Святошинському районі міста Києва (796735412)