У Києві створять сім нових представницьких органів самоорганізації населення

Tool items

У Києві створять сім нових органів самоорганізації населення з метою представлення інтересів мешканців будинків столиці у міській владі та задля вирішення питань місцевого значення.

Такі рішення підтримали депутати сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлії Ярмоленко, створення органів самоорганізації населення є гарантом у балансуванні думок та можливостей кожного мешканця, дієвим механізмом для розуміння перспектив розвитку громади й інструментом комунікації киян з місцевою владою.

«Ми завжди підтримуватимемо ініціативу зі створення органів представницької влади будинків Києва. Оскільки створення органів самоорганізації населення є запорукою швидкого вирішення питань місцевого значення виключно в інтересах мешканців. Головною метою його появи є задоволення суспільних інтересів та потреб киян. Орган самоорганізації населення має достатньо важелів впливу для того, щоб у межах своїх компетенцій здійснювати ефективну діяльність у багатьох сферах, спрямовану на благо мешканців. Крім того, це є оптимальним варіантом продуктивного діалогу між громадою та місцевою владою», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Так, у Дарницькому районі буде створено будинкові комітети «Привокзальна, 10»,  «Привокзальна, 8/1», «Харківський», «Здорова Дарниця». У Печерському районі – будинковий комітет «Вулиця Джона Маккейна, 37». У Шевченківському районі – будинковий комітет «Олеся Гончара». У Солом’янському районі – вуличний комітет «Кавказький».

Депутатка додала, що органи самоорганізації населення набувають власних повноважень після їх легалізації у Київській міській державній адміністрації у порядку, встановленому статтею 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)