У Києві створять алею дружби між Україною та Федеративною Республікою Німеччина

Tool items

Закладання алеї дружби між Україною та Федеративною Республікою Німеччина відбудеться 22 вересня (початок об 11:00) у парку Гірка Крістера біля кінотеатру імені Тараса Шевченка.

У заході візьме участь радник Посла Федеративної Республіки Німеччина з питань лісництва та сільського господарства Франк Мюллер, перший заступник голови Подільської РДА Сергій Коваленко, директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, Голова Ради німців України Володимир Лейсле, керівниця Центру німецької культури «Widerstrahl» Людмила Коваленко-Шнайдер, представники Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Олена Стаднічук та Анна Роговченко й інші.

Як символ багаторічної та ефективної співпраці України та Німеччини у київському парку висадять шість дубів та дві горобини. Обране місце посадки особливе – ця територія має значну історичну спадщину та пов’язана з родиною Крістерів.

Вільгельм Крістер у кінці ХІХ на початку ХХ століть налагодив високоефективне розведення різних культур, підбираючи сорти, найбільш придатні для місцевого клімату. Насіння та саджанці продавали жителям за доступними цінами. Це привело до садового буму у Києві.

Саме завдяки діяльності відомого садівника німецького походження – Вільгельма Крістера – Київ здобув статус міста-саду та завдячує цій постаті своїм озелененням. Разом з цим, посадка дерев у наш час є один з найефективнішим та доступним способом у боротьбі зі зміною клімату.

Джерело: «Вечірній Київ».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)