У Києві сім комунальних кінотеатрів відновили роботу

Tool items

У Києві відновили роботу сім комунальних кінотеатрів: «Лейпциг», «Флоренція», «ім. Шевченка», «Старт», «Факел», «Промінь» та «Ліра».

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, з перших днів війни співробітники КП «Київкінофільм» здійснюють заходи щодо збереження майна територіальної громади міста Києва, зокрема це будівлі кінотеатрів та обладнання для кінопоказу. 

«З часу повномасштабного російського вторгнення на територію України кінотеатри призупинили свою діяльність, попри це співробітники працювали задля збереження та захисту майна. Наразі столиця поступово повертається до звичного ритму життя, і вже відновлюють роботу заклади культури, зокрема працюють комунальні кінотеатри. Це дозволить отримати додаткові надходження до бюджету.  Сьогодні ми ухвалили важливий проєкт рішення задля збереження мережі кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які перебувають в оперативному управлінні КП «Київкінофільм». Так в умовах воєнного стану ряд загальноміських культурно-мистецьких заходів, які були передбачені Комплексною міською цільовою програмою «Столична культура: 2022-2024 роки», не може бути проведений. Тому Київська міська рада прийняла рішення економію коштів в обсязі п’ять млн грн, як виняток в умовах дії воєнного стану, спрямувати на виплати заробітної плати співробітникам комунального підприємства, оскільки наразі ситуація не дозволяє їм заробити як це було в мирний час», – розповіла Вікторія Муха.

Депутатка додала, що спільними зусиллями міська влада залучає максимум ресурсів задля відновлення культурної інфраструктури у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь