У Києві розпочато збір пропозицій щодо повноважень майбутніх районних у місті Києві рад

Tool items

У Київській міській раді сьогодні, 22 лютого, відбулось перше засідання підготовчої групи з питань визначення чисельності та повноважень районних у місті Києві рад.

Головою підготовчої групи було обрано заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка. До складу підготовної групи увійшли заступники голови Київської міської державної адміністрації, голови та представники всіх депутатських фракцій Київської міської ради, а також фахові експерти та представники громадськості.

Як зазначив Володимир Бондаренко, підготовча група на засіданнях буде опрацьовувати пропозиції, які надійдуть від членів підготовної групи та громадськості з метою визначати обсягу повноважень районних у місті Києві рад.

«До 01 березня учасники підготовчої групи та всі охочі кияни можуть надавати свої пропозиції до переліку повноважень майбутніх районних у місті Києві рад. Згодом буде сформовано порівняльну таблицю з урахуванням усіх отриманих пропозицій. На наступному засіданні підготовчої групи їх буде фахово опрацьовано. Ми розглянемо всі пропозиції, які надійдуть від депутатів, службовців, експертів та представників громади щодо утворення ефективних органів місцевого самоврядування в районах. Необхідно спільними зусиллями налагодити ефективну роботу з метою завершення процесу децентралізації у столиці та створення органів місцевого самоврядування в районах. За попереднім таймінгом восени 2022 року мають відбутись демократичні вибори до районних у місті Києві рад з дотриманням основних принципів Європейської хартії місцевого самоврядування», – зазначив Володимир Бондаренко.

Кияни можуть надавати свої пропозиції щодо повноважень майбутніх районних у місті Києві рад до 01 березня 2022 року на електронну адресу: [email protected].

Зазначимо, наступне засідання підготовчої групи з питань визначення чисельності та повноважень районних у місті Києві рад відбудеться 10 березня поточного року.

Нагадаємо, депутатський корпус на пленарному засіданні Київської міської ради підтримав рішення про створення підготовчої групи з питань визначення чисельності та повноважень районних у місті Києві рад та затвердив її персональний склад.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)