У Києві реорганізують заклади з надання психіатричної допомоги

Tool items

У Києві реорганізують заклади з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальнії власності територіальної громади столиці. 

Таке рішення прийняли сьогодні, 08 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 92 депутати. 

Як зазначили у Київській міській раді, рішення підтримано з метою недопущення припинення функціонування судово-психіатричної установи Києва, забезпечення безперервності надання психіатричної допомоги в амбулаторних або стаціонарних умовах, покращення рівня надання послуг у сфері охорони здоров'я та підвищення рівня медичного забезпечення населення Києва, а також поліпшення матеріально-технічного забезпечення та підвищення професійного рівня медичних працівників. 

Прийняття рішення надасть можливість оптимізувати витрати на утримання закладів та забезпечить ефективне та раціональне використання наявних кадрових та матеріальних ресурсів, покращить якість надання спеціалізованої медичної допомоги на стаціонарному та амбулаторному рівнях, забезпечити фінансування здійснення судово-психіатричної експертизи. 

Крім того, з метою покращення доступності надання медичної допомоги, рішення передбачає організацію на постійній основі виїзних консультативних прийомів лікаря-психіатра на базі консультативно-діагностичних центрів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)