У Києві приватні перевізники відновили роботу на 11 маршрутах

Tool items

У столиці поступово відновлюють роботу приватні перевізники. Зокрема на сьогодні запрацювали 11 маршрутів. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зокрема відновили роботу маршрути № 183, 401, 407, 433, 499, 509, 511, 526, 530, 550 та 598.

«Вони також є доповненням комунальному громадському транспорту, особливо у тих місцях, де через великі габарити ні тролейбуси ні автобуси проїхати поки що не можуть», – сказав Микола Поворозник.

За необхідності буде збільшуватися кількість рухомого складу як на таких маршрутах, так і на загальноміських маршрутах великої протяжності.

Він нагадав, що з 28 березня АТ «Укрзалізниця» запустила у столиці кільцевий маршрут електрички, який проходить житлові масиви Борщагівка та Сирець, а також на доступній відстані від масиву Оболонь.

«Транспортна модель, на сьогодні, розробляється таким чином, щоб максимально підвозити людей до станції цієї електрички», – сказав Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких