У Києві презентували нову форму збірної України зі спортивної гімнастики

Tool items

У ТРЦ Gulliver відбулась зустріч з членами збірної України зі спортивної гімнастики, які наразі готуються до Чемпіонату світу, та презентація нової форми спортсменів у колаборації з художницею Сонею Морозюк.

Головна мета зустрічі – підтримати збірну та побажати перемоги на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який пройде з 30 вересня до 8 жовтня 2023 року в Антверпені (Бельгія).

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, розвиток спортивної гімнастики у столиці є невідємною складовою міської спортивної політики.

«Попри всі труднощі ми працюємо над тим, щоб розвивати спорт та підтримувати наших атлетів. Наша мета – забезпечити спортсменам можливість продовжувати тренуватись у Києві, щоб згодом досягти високих результатів на національному та міжнародному рівнях. Бажаю успіху спортивним гімнастам на Чемпіонаті світу! Нехай ваші неймовірні зусилля і тренування призведуть до вражаючих результатів і великих перемог. Вірю в те, що ви з гідністю та гордістю представите Україну», – наголосила Юлія Хан.

Олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики, член збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв розповів, що наразі збірна готується до Чемпіонату світу, наша мета – отримати командну ліцензію на Олімпійські ігри 2024.

«Ми декілька днів тому повернулися з етапів кубка світу, і вони пройшли дуже вдало для нас та принесли медалі. Зараз ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб тренуватися та вибороти на найближчому Чемпіонаті світу ліцензії для нашої команди на наступні Олімпійські ігри. Ми прагнемо, щоб українська ідентичність була у всьому, тому спільно з художницею Сонею Морозюк розробили спортивну форму. Про стійкість та боротьбу за незалежність нашої країни знають у всьому світі. І хочеться, щоб ця сила і міць була присутня з нами під час змагань», – додав Олег Верняєв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)