У Києві представили План створення безбар’єрного туристичного середовища

Tool items

План створення безбар’єрного туристичного середовища у столиці представили під час засідання Координаційної ради з туризму та іміджевої політики на чолі із заступницею голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Мариною Хондою. Розробили План заходів фахівці Управління туризму та промоцій КМДА у співпраці з експертами.

Першочергово План передбачає створення бази даних про доступність закладів розміщення та громадського харчування, культурно-мистецьких закладів, ТРЦ та інших туристично привабливих об’єктів. Це дасть змогу швидко орієнтуватися, які заклади зробили свій простір безбарʼєрним.

Також до Плану включили проведення безоплатних соціальних екскурсій і лекторіїв з урахуванням потреб людей з інвалідністю, а також відповідних тренінгів для представників сфери гостинності тощо.

«Наша мета – щоб усі відвідувачі Києва мали змогу вивчати місто комфортно і без будь-яких перешкод. Враховуючи досвід, дослідження потреб споживачів послуг, а також проблеми, з якими стикаються представники індустрії гостинності, ми застосуємо всі інструменти, аби спонукати й допомагати бізнесу якомога швидше впровадити безбарʼєрність у своїх закладах, зробивши їхні простори та послуги доступними», – наголосила Марина Хонда.

Начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова зазначила, що Управління та КНП «Київський центр розвитку туризму» вже розпочали впроваджувати представлений План.

«Від початку березня ми систематично проводимо безоплатні екскурсії, розроблені для людей із порушеннями слуху та зору, а також для маломобільних груп населення. Такі заходи є не тільки пізнавальними, але мають і реабілітаційний характер. Зараз створено вже три інклюзивних маршрути, утім ми плануємо збільшити їхню кількість», – розповіла Марина Радова.

У засіданні Координаційної ради взяли участь депутати Київради, представники структурних підрозділів КМДА, члени асоціацій, спілок та громадських організацій у сфері туризму, а також представники музеїв і вищих навчальних закладів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)