У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг

Tool items

1358

У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг 

Комунальні служби Києва продовжують боротися з негодою. До прибирання столичних вулиць залучено 293 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору», 180 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, близько 90 тракторів та малої механізації «Київзеленбуду» та техніка інших підприємств.

Окрім того, у Києві працює 36 бригад ручного прибирання, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, що утримуються підприємствами корпорації, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів та сходові марші. У дворах житлових будинків працює 3,8 тисяч працівників ЖЕД. Розчищенням снігу в парках та скверах займаються працівники «Київзеленбуду».

“Поки тривають інтенсивні опади, швидко прибрати сніг з доріг та тротуарів вкрай складно. Хочу відмітити, що школи столиці отримали розпорядження у п’ятницю та суботу скасувати навчання. Дитячим садкам рекомендували також призупинити роботу на 2 дні. Ми звертаємось до всіх організацій оголосити сьогодні короткий робочий день, щоб увечері не було пікового навантаження на транспортну інфраструктуру”, - зазначив Київський міський голова Віталій Кличко під час відкриття пленарного засідання Київради. 

Також, за словами мера, оскільки погодні умови за прогнозами не покращаться до завтра, міська влада звернулась до Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України для залучення особового складу прибирання вулиць нашого міста.

“Також міська влада просить киян не користуватися особистим авто та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту. Окрім того, ми закликаємо водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування містом. Хочу наголосити — автомобілі, які заважатимуть розчищати дороги від снігу, будуть евакуйовані”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. 

Зважаючи на складні погодні умови, міський голова доручив депутатам Київради працювати на округах і допомагати райдержадміністраціям координувати роботу з прибирання територій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"
  • Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів
  • Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання у належному стані теплових та водопровідних мереж на території міста Києва
  • Про запровадження заборони на підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту розробки технічних паспортів на будинки та містобудівної і землевпорядної документації на прибудинкові території
  • Про реорганізацію Міжобласної спеціальної вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва шляхом приєднання її до Школи І-ІІІ ступенів № 199 Шевченківського району м. Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЯВІР-95» договору оренди земельної ділянки (зі змінами) для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянки з комплексом супутніх послуг на вул. Озерній в Оболонському районі м. Києва А-25727