У Києві планують відреставрувати історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

Tool items

У Київській міській раді планують надати земельну ділянку Національному історико-архітектурному музею «Київська фортеця» у постійне користування з метою проведення реставраційних робіт. Пам‘ятка національного значення знаходиться на вулиці Старонаводницькій, 2.

Про це повідомив сьогодні, 23 червня, депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За словами депутата, башта №4, яка побудована у 1833–1839 роках, виконувала роль оборонної казарми для кількох армійських рот. Проте з початку 2000-х років вежа знаходилась у занедбаному стані та зазнала руйнування.

«З осені минулого року башту почали ремонтувати. Коли проєкт рішення про передачу земельної ділянки підтримає Київська міська рада, розпочнеться процес реставрації пам’ятки національного значення, де планується створити сучасний музейно-мистецький комплекс з творчими майстернями та акустичним залом», – наголосив Михайло Терентьєв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)