У Києві планують створити Координаційну раду з питань забезпечення транспортною соціальною послугою маломобільні групи населення

Tool items

У Київській міській раді планують створити Координаційну раду з питань забезпечення транспортною соціальною послугою маломобільні групи населення в Києві.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики, яке відбулось 26 січня.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Богдани Тимощук, консультативно-дорадчий орган при Київській міській раді планують створити з метою напрацювання комплексних рішень щодо покращення механізмів надання соціальної транспортної послуги.

«Міська влада забезпечує перевезення маломобільних груп населення за допомогою спеціального соціального таксі, адже ці люди з об'єктивних причин не можуть пересуватись громадським транспортом для того, щоб дістатись до закладу, який надає соціальні та адміністративні послуги, медичну та реабілітаційну допомогу. Скористатись соціальною послугою можуть дорослі та діти з інвалідністю, люди літнього віку, які мають порушення опорно-рухового апарату, пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, а також люди з психічними та інтелектуальними порушеннями, хронічною нирковою недостатністю та інші маломобільні групи населення», – зазначила Богдана Тимощук.

Депутатка наголосила, що в Києві 106 транспортних засобів виконують функцію соціального перевезення.

«Координаційну раду планують створити з метою ефективного погодження дій та своєчасної реалізації права людей скористатись транспортною соціальною послугою. Консультативно-дорадчий орган буде займатись підготовкою рекомендацій та пропозицій щодо удосконалення процесу надання послуги, а також визначенням шляхів, механізмів та способів розв'язання проблемних питань, які виникають під час забезпечення соціального перевезення», – додала Богдана Тимощук.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»