У Києві планують провести інвентаризацію теплових та водопровідних мереж

Tool items

404

У Києві планують провести інвентаризацію теплових та водопровідних мереж 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили проект рішення, який передбачає впорядкування та утримання в належному стані теплових і водопровідних мереж столиці.

У Києві існує ряд інженерних комунікацій, що не перебувають на балансі у жодного комунального або приватного відомства. Виявлення таких мереж дасть змогу теплопостачальним та водопостачальним організаціям оперативно реагувати у разі аварійного пошкодження мереж та надавати більш якісні послуги мешканцям столиці.

«Інвентаризація мереж дозволить провести моніторинг зношеності та виявити недоліки в існуючій системі водопостачання і теплопостачання міста. Окрім того, ми повинні мати точний облік мереж для розробки міських програм щодо оновлення систем водо- і теплопостачання Києва. Відтак, інвентаризація та прийняття на баланс відповідних відомств безхазяйних мереж, буде слугувати точкою відліку в обрахунку проектно-кошторисної документації для заміни мереж на більш сучасні», - зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Згідно з проектом рішення, надавачі послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення - КП «Київтеплоенерго»,  ПрАТ «АК «Київводоканал» відповідно, а також КК «Київавтодор» мають створити комісії для виявлення безхазяйних теплових та водопровідних мереж на території Києва і забезпечити їхнє належне утримання.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)