У Києві планують провести інвентаризацію теплових та водопровідних мереж

Tool items

550

У Києві планують провести інвентаризацію теплових та водопровідних мереж 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили проект рішення, який передбачає впорядкування та утримання в належному стані теплових і водопровідних мереж столиці.

У Києві існує ряд інженерних комунікацій, що не перебувають на балансі у жодного комунального або приватного відомства. Виявлення таких мереж дасть змогу теплопостачальним та водопостачальним організаціям оперативно реагувати у разі аварійного пошкодження мереж та надавати більш якісні послуги мешканцям столиці.

«Інвентаризація мереж дозволить провести моніторинг зношеності та виявити недоліки в існуючій системі водопостачання і теплопостачання міста. Окрім того, ми повинні мати точний облік мереж для розробки міських програм щодо оновлення систем водо- і теплопостачання Києва. Відтак, інвентаризація та прийняття на баланс відповідних відомств безхазяйних мереж, буде слугувати точкою відліку в обрахунку проектно-кошторисної документації для заміни мереж на більш сучасні», - зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Згідно з проектом рішення, надавачі послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення - КП «Київтеплоенерго»,  ПрАТ «АК «Київводоканал» відповідно, а також КК «Київавтодор» мають створити комісії для виявлення безхазяйних теплових та водопровідних мереж на території Києва і забезпечити їхнє належне утримання.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про відмову громадянці Хімченко Катерині Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (330197768)
  • Про відмову громадянці Волосенко Ганні Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (360144945)
  • Про відмову громадянину Чорному Антону Павловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального дачного будівництва поряд з вул. Бродівською у Голосіївському районі міста Києва (201930263)
  • Про відмову громадянці Волосенко Галині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201139513)
  • Про відмову громадянці Сягалюк Надії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Справедливості у Деснянському районі міста Києва (525801927)