У Києві перевірили доступність трамвайних зупинок для різних категорій маломобільних груп населення

Tool items

Виїзна нарада щодо перевірки ходу виконання робіт з забезпечення доступності для різних категорій маломобільних груп населення відбулась сьогодні, 27 січня, на станції швидкісного трамвая «Індустріальна».

Участь у виїзній нараді взяли Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, консультант з питань безбар’єрного простору НАІУ Євгеній Свєт та представники КП «Київпастранс».

За словами Лесі Петрівської, наразі на станції вже встановлено пандуси, нормативні за шириною дверні отвори, турнікети, а також систему візуальної навігації та тактильної навігації на платформі. Наразі триває дооблаштування сходових маршів.

«Упродовж поточного року заплановано встановити систему наземної (підлогової) тактильної навігації: тактильні смуги направляючі, попереджувальні інформаційні на підходах до станції та у вестибюлі станції. А також візуально-тактильні інформатори підйомні механізми на сходах із вестибюля станції до посадкових платформ станції «Індустріальна». Роботи на станції тривають! Додам, що у Києві поетапно реалізуються проєкти, які роблять місто доступнішим задля того, щоб кожна локація у столиці стала комфортною для маломобільних груп населення», – зазначила Леся Петрівська.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»