У Києві оголошено конкурс на реконструкцію та озеленення скверу імені Павла Шеремета

Tool items

У столиці оголошено конкурс на реконструкцію та краще озеленення скверу імені Павла Шеремета, який розташований на перетині вулиць Рейтарська та Стрілецька у Шевченківському районі міста Києва.

Про це сьогодні, 05 жовтня, повідомила депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

За словами депутатки, мета конкурсу – знайти найкраще просторове рішення для зеленої зони, яке буде слідувати принципам сталого озеленення та поєднає інтереси людей, які використовують цей простір.  

«Головне завдання для цього маленького скверу – зробити його сталим, сучасним з точки зору адаптації до змін клімату, а також зручним людей з особливими потребами. Долучитись до конкурсу можуть фізичні особи та фахівці з відповідною кваліфікацією, які об’єднують у команди. Команди можуть складатись з архітекторів, урбаністів, дизайнерів, також до команд можуть бути дотичні і спеціалісти з міських досліджень. Досвід проєктування громадських просторів необов’язковий», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що проєктна пропозиція повинна містити графічні матеріали, планшети вертикальної орієнтації, розміром 840 мм на 1 400 мм у друкованому та електронному вигляді на цифровому носії, пояснювальну записку, декларації авторства, за бажанням додаткові матеріали. У конкурсній заявці передбачено:
– розробку єдиної архітектурної концепції простору та поєднання її з брендом місця;
– створення універсального публічного простору, який враховує контекст прилеглої території;
– забезпечення безбарєрності простору та елементів благоустрою за принципами універсального дизайну;
– розробка концепції сталого озеленення, яке буде адаптивне до змін клімату.

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, переможець конкурсу отримає грошову винагороду та братиме участь у авторському нагляді під час реалізації його проєкту.  

«Переконаний, що є багато талановитих ландшафтних дизайнерів, архітекторів з цікавими ідеями. Не зберігайте їх у столах, беріть участь у конкурсі. Разом необхідно впроваджувати нові архітектурні проєкти у столиці» – наголосив Олексій Король.

Команди можуть подавати ескіз-ідеї до 15 жовтня на пошту [email protected].

З всіма умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1KIJmna2Z_CyVfFVrnUhxuNjSqom6aplvphM653BqXys/edit.

Члени журі конкурсу: депутатка Київської міської ради Євгенія Кулеба, генеральний директор КО «Київзеленбуду» Олексій Король, журналістка Олена Притула, архітектор Дмитро Антонюк, ландшафтний архітектор Максим Коцюба.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)