У Києві облаштують 6 перехоплюючих паркінгів

Tool items

1699
У Києві облаштують 6 перехоплюючих паркінгів 
 
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про облаштування 6 перехоплюючих паркінгів у столиці.  
 
Відповідно до рішення, визначено перехоплюючі паркінги біля кінцевих станцій метрополітену. Ці зміни внесено до переліку паркувальних майданчиків, які закріплені за комунальним підприємством «Київпастранс». 
 
«Таке рішення зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу, адже надасть можливість власнику залишити авто біля кінцевої станції метрополітену і продовжити рух до центральної частини міста громадським транспортом. Також ми отримуємо можливість організувати єдиний порядок функціонування платних місць для паркування на території міста Києва», - зазначив ініціатор  рішення, депутат Київради Володимир Левін. 
 
Відтак, перехоплюючі паркінги з’являться за наступними адресами: 
- Вул. Тираспольська, 12  (на перетині вул. Тираспольська та вул. Щусєва);
- Вул. Стеценка, 1/3 (ст. м. «Сирець»);
- Площа Героїв Бреста (ст. м. «Святошин»);
- Просп. Броварський (ст. м. «Лісова», уздовж лінії метрополітену);
- Вул. Старобориспільська (ст. м. «Червоний Хутір», майданчик №1);
- Вул. Камишинська (ст. м. «Видубичі»).
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень