У Києві незрячим людям надають соціальну послугу фізичного супроводу

Tool items

Депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко спільно з Уповноваженою Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесею Петрівською, заступницею голови Київської міської державної адміністрації Мариною Хондою та представниками структурних підрозділів КМДА провели робочу нараду та розглянули звернення Українського товариства сліпих щодо забезпечення надання соціальної послуги фізичного супроводу для незрячих людей у столиці. 

Як зазначила Марина Порошенко, в Києві мешкають понад дві тисячі людей з порушеннями зору, половина з них – незрячі. Переважна більшість цих людей мають родичів та близьких, які допомагають їм із супроводом, проте є й ті, кому немає від кого чекати підтримки, тому вони залишаються ізольованими від світу.

«Наразі соціальну послугу фізичного супроводу у столиці потребують отримати орієнтовно 250 мешканців. Але оскільки Державний стандарт соціальної послуги фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушенням зору було затверджено тільки наприкінці червня цього року – міська влада лише з наступного року зможе забезпечити її надання повною мірою. Наразі ми працюємо над поступовим розв'язанням зазначеного питання, зокрема працівники територіальних центрів соціального обслуговування надають послугу супроводу для 53 осіб з порушенням зору, а ще близько 100 киян зможуть її отримати після реєстрації в цих центрах», – наголосила Марина Порошенко. 

Депутатка додала, що згодом, після уточнення потреби, столиця закупить дану послугу у громадських організацій, які працюють з незрячими. Це дозволить забезпечити соціальною послугою фізичного супроводу кожного, хто її потребує.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»