У Києві незрячим людям надають соціальну послугу фізичного супроводу

Tool items

Депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко спільно з Уповноваженою Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесею Петрівською, заступницею голови Київської міської державної адміністрації Мариною Хондою та представниками структурних підрозділів КМДА провели робочу нараду та розглянули звернення Українського товариства сліпих щодо забезпечення надання соціальної послуги фізичного супроводу для незрячих людей у столиці. 

Як зазначила Марина Порошенко, в Києві мешкають понад дві тисячі людей з порушеннями зору, половина з них – незрячі. Переважна більшість цих людей мають родичів та близьких, які допомагають їм із супроводом, проте є й ті, кому немає від кого чекати підтримки, тому вони залишаються ізольованими від світу.

«Наразі соціальну послугу фізичного супроводу у столиці потребують отримати орієнтовно 250 мешканців. Але оскільки Державний стандарт соціальної послуги фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушенням зору було затверджено тільки наприкінці червня цього року – міська влада лише з наступного року зможе забезпечити її надання повною мірою. Наразі ми працюємо над поступовим розв'язанням зазначеного питання, зокрема працівники територіальних центрів соціального обслуговування надають послугу супроводу для 53 осіб з порушенням зору, а ще близько 100 киян зможуть її отримати після реєстрації в цих центрах», – наголосила Марина Порошенко. 

Депутатка додала, що згодом, після уточнення потреби, столиця закупить дану послугу у громадських організацій, які працюють з незрячими. Це дозволить забезпечити соціальною послугою фізичного супроводу кожного, хто її потребує.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)