У Києві найвищий рівень зайнятості населення та найменше безробіття

КМДА

Tool items

У Києві найвищий рівень зайнятості населення та найменше безробіття 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту депутати заслухали звіт щодо виконання Програми зайнятості населення столиці за 2018 рік.

За даними Департаменту соціальної політики КМДА, у Києві найвищий рівень зайнятості населення – 62,7%, у той час як по Україні 57,2%. Окрім того, у столиці найнижчий рівень безробіття – 6%. По країні він становить 8,6%. Також у Києві найвища середньомісячна заробітна плата. За минулий рік, порівняно з 2017, вона зросла більш ніж на 20% і становила 13 542 грн.

«Міська служба зайнятості максимально сприяє першочерговому працевлаштуванню звільнених з військової служби учасників АТО. Протягом 2018 року майже тисяча військовослужбовців із зони бойових дій отримували послуги служби зайнятості Відтак, було забезпечено роботою 226 колишніх учасників АТО. З них 39 осіб започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Ще 63 колишніх АТОвці проходили професійне навчання. Окрім того, столична служба зайнятості сприяла працевлаштуванню понад 2,7 тисячам внутрішньо переміщених осіб», - розповів директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Загалом у січні-жовтні минулого року в столиці прийнято на роботу на створені нові робочі місця 92,4 тисячі осіб, це найкращий показником серед регіонів. Станом на перше січня 2019 року навантаження на 10 вільних робочих місць серед регіонів України є найменшим у Києві - 11 осіб, найбільшим у Черкаській області - 335 осіб (по Україні - 58 осіб).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста