У Києві міська інфраструктура працює у штатному режимі. Мешканців закликають пам’ятати про обережність та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

Tool items

Столичних мешканців закликають пам’ятати про обережність та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а одразу спускатися в укриття. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні зранку ворог обстріляв завод «Антонов» та багатоповерхівку на Оболоні. Вкрай важливо зберігати обережність: спускатися в укриття у разі оголошення повітряної тривоги, дотримуватися правил комендантської години», – наголосив Микола Поворозник.

Місто продовжує жити в умовах воєнного стану.

«Працює вся інфраструктура міста. Комунальники, транспортники, медики працюють у бойовому режимі. Для сполучення між лівим та правим берегом сьогодні працюватимуть Північний та Дарницький мости. Прошу водіїв пропускати машини «швидкої» допомоги та автівки з гуманітарним вантажем», – зазначив Микола Поворозник.

Він додав, що у столиці там, де можливо забезпечити перевезення, працює комунальний транспорт. Працюють аптеки, магазини, заправки, СТО.

Інформацію про їхню роботу можна знайти на офіційних сторінках КМДА та у застосунку «Київ цифровий».

Продовжує роботу Гуманітарний штаб. На сьогодні потрібна допомога від волонтерів та водіїв вантажного транспорту.

«Прошу всіх не лишати домівки без нагальної потреби, дослухатися до сигналів повітряної тривоги, допомагати тим, хто поруч. Разом до перемоги! Слава Україні!» – сказав Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану