У Києві для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб

Tool items

До Всесвітнього дня туризму для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб. Ініціаторами екскурсії виступили Управління туризму та промоцій КМДА, КНП «Київський центр розвитку туризму» та Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська. 

За словами Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської, для міської влади надзвичайно важливо, щоб сучасна європейська столиця була доступною та комфортною для кожного без винятку мешканця та гостя міста. 

«Наразі туристичний маршрут був розроблений з урахуванням потреб юних мандрівників – на кожній локації були мінімакети туристично привабливих об'єктів із застосуванням шрифту Брайля, а перекладач жестової мови допомагав пізнавати столицю дітям з порушеннями слуху. Після прогулянки мали нагоду поспілкуватись з батьками мандрівників, які наголосили на інформативності екскурсії, оскільки діти саме розпочали вивчення історії у школі», – розповіла Леся Петрівська. 

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, актуальною є інтеграція людей з інвалідністю в суспільство та забезпечення для них рівних можливостей в різних сферах життя. 

«Одним з пріоритетних напрямків діяльності є розбудова інклюзивного сучасного міста. Наразі розробляємо туристичні маршрути, які будуть адаптовані відповідно до потреб осіб з інвалідністю. До Всесвітнього дня туризму організували екскурсію для дітей з порушеннями зору та слуху. Маршрут охопив усі відомі пам'ятки столиці, які є туристичними візитівками міста Києва. Крім цього, на честь свята разом з в. о. директора КНП «Київський центр розвитку туризму» Даніїлом Барашкіним презентували дітям подарунки з логотипом столиці України», – додала Марина Радова.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)