У Києві буде створено Єдину систему оперативно-диспетчерського управління

Tool items

За допомогою модернізації систем диспетчеризації та встановлення сучасного обладнання планується здійснення ефективного контролю за станом житлово-комунальної інфраструктури.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 72 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Михайла Іщенка, протягом останніх років галузь житлово-комунального господарства зазнала суттєвих законодавчих та інституціональних змін, що може вплинути на якість надання житлово-комунальних послуг.

«Прийняття відповідного рішення забезпечить належний контроль за сферою житлово-комунального господарства і взаємодію між суб'єктами житлово-комунальної інфраструктури, вирішить питання функціонування об'єднаноï диспетчерської служби міста Києва. Ми прагнемо вжити заходи та усунути відповідні проблеми», – розповів Михайло Іщенко.

Депутат додав, що модернізація відбуватиметься відповідно до Стратегії розвитку міста Києва та Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)