У Києві буде створено Єдину систему оперативно-диспетчерського управління

Tool items

За допомогою модернізації систем диспетчеризації та встановлення сучасного обладнання планується здійснення ефективного контролю за станом житлово-комунальної інфраструктури.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 72 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Михайла Іщенка, протягом останніх років галузь житлово-комунального господарства зазнала суттєвих законодавчих та інституціональних змін, що може вплинути на якість надання житлово-комунальних послуг.

«Прийняття відповідного рішення забезпечить належний контроль за сферою житлово-комунального господарства і взаємодію між суб'єктами житлово-комунальної інфраструктури, вирішить питання функціонування об'єднаноï диспетчерської служби міста Києва. Ми прагнемо вжити заходи та усунути відповідні проблеми», – розповів Михайло Іщенко.

Депутат додав, що модернізація відбуватиметься відповідно до Стратегії розвитку міста Києва та Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану