У Києві буде створено сучасний парк біля озера Срібний Кіл

Tool items

У Києві буде створено сучасний парк загальною площею 7,1587 га біля озера Срібний Кіл. Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

За словами генерального директора, продовжуються робочі зустрічі щодо планування сучасного парку. 

«Ми продовжуємо працювати над створенням сучасного місця відпочинку біля озера Срібний Кіл, де буде комфортно киянам та гостям столиці. Проводяться як виїзні наради, так і зустрічі безпосередньо у парку, щоб правильно спланувати простір. Фахово досліджено пропозиції та зауваження для формування технічного завдання на розробку концепції. Вже обговорено функціональне зонування, розташування дитячих та спортивних майданчиків», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор додав, що земельні ділянки між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською, які розташовані навколо озера Срібний Кіл, вже внесено до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру як землі рекреаційного призначення для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень.

Як зазначив депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко, створення сучасного парку дозволить зберегти ландшафтне різноманіття екосистеми міста, а також захистить територію від забудови.

«На початку травня було запущено тендерну процедуру з визначення переможця для розробки проєкту майбутнього парку. До кінця року відповідний проєкт має бути представлений на громадське обговорення. Наразі договір з підрядником ТОВ «Єва Проджект» на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації парку «Срібний Кіл» підписано. Цьому посприяла злагоджена робота ініціативної групи та представників міської влади. Далі на нас чекає багато роботи, зустрічей та обговорень», – підкреслив Григорій Маленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  • Про затвердження моніторингових звітів за 2023 рік про реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та про виконання Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА «ТЕХЕНЕРГОМАШ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування закладу торгівлі та побутового обслуговування населення на просп. Науки, 31 у Голосіївському районі міста Києва (303916622)
  • Про затвердження змін до деяких рішень Київської міської ради