У кінотеатрі «Братислава» завершився перший етап капітального ремонту – відремонтовано покрівлю

Tool items

У кінотеатрі «Братислава» завершився перший етап капітального ремонту – відремонтовано покрівлю, яка убезпечить будівлю від протікань.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, ще у 2016 році було розпочато обговорення реконструкції кінотеатру та разом з громадою узгоджено проєкт його капітального ремонту. Згодом депутатський корпус затвердив зміни до комплексної міської цільової програми «Столична культура», що у подальшому дало можливість передбачити фінансування на ремонт кінотеатру з міського бюджету.

«Будівля кінотеатру «Братислава» має стати сучасним громадським й культурним простором Оболонського району. Планується, що після капітального ремонту в приміщенні функціонуватиме кінозала, працюватимуть творчі гуртки для дітей, діятиме багато інших активностей задля комфортного дозвілля та відпочинку. Загалом вартість затвердженого проєкту складає 96 млн грн», – зазначила Ганна Свириденко.

Депутатка підкреслила, що у 2021 році з міського бюджету вже було виділено 7 млн грн для проведення перших ремонтних робіт, які стали початком створення сучасного мультифункціонального центру в Оболонському районі.

«Перший етап капітального ремонту було розпочато у липні поточного року. Пріоритетним став ремонт покрівлі аби убезпечити будівлю від протікань та опадів. Наразі ці роботи вже виконані. Багатошарова технологія з системою зливостоків має багаторічну гарантію на експлуатацію», – розповіла депутатка.

Ганна Свириденко додала, що депутатський корпус Київської міської ради також підтримав рішення щодо надання земельній ділянці біля кінотеатру статусу скверу з метою створення привабливого міського простору. І «Братислава» стане цілісним комплексом культури, розвитку та відпочинку для усіх киян.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)