У голови КМДА може з’явитися ще один заступник – уповноважений з прав осіб з інвалідністю

Вулиця Воздвиженська

Tool items

430

У голови КМДА може з’явитися ще один заступник – уповноважений з прав осіб з інвалідністю

У Київраді мають намір утворити посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень – уповноваженого з прав осіб з інвалідністю. Відповідний проект рішення «Про забезпечення додержання прав і законів інтересів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення» сьогодні підтримала постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Згідно з документом, заступник буде координувати та контролювати діяльність структурних підрозділів КМДА, підпорядкованих комунальних підприємств у сфері забезпечення додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю.

«Місто Київ є столицею України – відповідно,  має бути взірцем забезпечення та реалізації прав усіх категорій громадян, в тому числі, осіб, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі», – зазначила автор даного проекту рішення, депутат Київради Ольга Балицька.

У разі ухвалення проекту рішення на одному із засідань Київради – протягом місяця  мають бути визначені кандидатури на вакантну посаду. А ще 30 днів, за поданням мера, депутати мають погодити призначення відповідного кандидата на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень – уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук