У Голосіївському районі планують змінити тип та найменування шести закладів освіти

Tool items

У Голосіївському районі планують змінити тип та найменування шести закладів освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту.

Як зазначили в Київській міській раді, зміна типу та найменування закладів освіти забезпечить право мешканців здобувати дошкільну освіту в мікрорайоні за місцем їх проживання.

«У Голосіївському районі з’явиться два заклади дошкільної освіти «Ромашка» та «Славута», які створять на базі колишніх однойменних навчально-виховних комплексів. Крім цього, буде змінено найменування дошкільних навчальних закладів №406, №659 на заклади дошкільної освіти, а також №131 та № 726 – на заклади дошкільної освіти комбінованого типу. Прийняття цього проєкту рішення забезпечить право громадян на здобуття якісної, сучасної та доступної дошкільної освіти», – розповіли в Київській міській раді.

У Київській міській раді додали, що зміни типу й найменування деяких закладів освіти Києва зумовлені необхідністю привести їх у відповідність до норм чинного освітнього законодавства України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)