У Голосіївському парку провели масштабну толоку

Tool items

Депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник спільно з мешканцями та активістами екологічного руху «Let's do it, Ukraine» провела масштабну толоку в Голосіївському парку.

За словами Олесі Пинзеник, тільки об'єднавшись ми можемо забезпечити чистоту та комфорт для відвідувачів парку, зберігаючи його природну красу без сміття. 

«Толока в зеленій зоні – це не лише можливість покращити стан природного середовища, але й нагода згуртуватись та відчути себе більш відповідальними за довкілля. Спільно з активною громадою та екоактивістами поприбирали сміття у нашому Голосіївському парку.  Крім цього, я паралельно ще поспілкувалась з мешканцями та дізналась проблематику, яка їх турбує. Деякі питання одразу було вирішено з представниками районного КП УЗН. Також обговорили нагальні питання з власниками домашніх тварин, домовились зустрітись наступного тижня і розпочати спільну роботу. Завжди готова підтримати та долучатись до реалізації ідей щодо покращення нашого парку», – наголосила Олеся Пинзеник.

Депутатка подякувала мешканцям, які об’єднуються та спільно працюють над покращенням нашого міста, а також свідомо підходять до питань утилізації сміття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)