У два медичні заклади депутати Київської міської ради за підтримки європейських партнерів доставили медикаменти

Tool items

Депутат Київської міської ради Микола Конопелько за підтримки європейських партнерів доставив медикаменти до Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3 та КНП «Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району міста Києва».

За словами Миколи Конопелька, з перших днів війни заклади охорони здоров’я працюють у посиленому режимі та приймають десятки пацієнтів, які постраждали внаслідок повномасштабного військового вторгнення росії на територію України.

«Наші лікарі невпинно працюють задля збереження здоров’я українців та нашої армії. Спільно з командою українського Фонду допомоги «Дарниця» та БФ «Лідери змін» продовжуємо систематично надавати гуманітарну допомогу медичним закладам, в яких зберігають здоров‘я та життя тих, хто на фронті, їх сімей та тих, хто забезпечує тил. За підтримки меценатів з Польщі та Німеччини доставили гуманітарний вантаж медичного спрямування до Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3 та Консультативно-діагностичного центру №2 Дарницького району. Медичний персонал щоденно забезпечує охорону здоров‘я мешканців нашого міста, переселенців та військових. Слава українським лікарям», – зазначив депутат.

Микола Конопелько додав, що надалі спільно з українськими благодійними організаціями та міжнародними фондами буде надавати гуманітарну допомогу закладам охорони здоров’я з метою підтримки їх безперебійної роботи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»