У Дніпровському та Дарницькому районах з'являться два нових спортивних об'єкта

Tool items

300

У Дніпровському та Дарницькому районах з'являться два нових спортивних об'єкта. 

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський на своїй сторінці у Facebook.

Так, за його словами, на вулиці Райдужній, 33-А триває реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу площею 4,5 тис. кв. м. 

«Сьогодні поспілкувалися з будівельниками та проінспектували об'єкт, в якому, згідно з проєктом, передбачено розміщення залів для ігрових видів спорту, кікбоксингу, боксу, хортингу та фітнесу. З нетерпінням чекаємо відкриття вже наприкінці цього року», – написав Валентин Мондриївський.

Також заступник голови КМДА розповів, що на майбутньому стадіоні з легкоатлетичними доріжками по вул. Тростянецькій, 60 вже відремонтували два тенісних корти та два спортивних майданчики. Наразі перейшли до другої черги капітального ремонту, яким передбачено створення шести легкоатлетичних доріжок по колу, та восьми – по прямій.

«Приємно, що наш спортивний мер Віталій Кличко завжди підтримує та допомагає реалізовувати такі проєкти для киян. Тільки разом ми зробимо Київ справжньою спортивною столицею», – додав Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва