У Дніпровському районі з’явиться Мистецький ліцей

Tool items

Мистецький ліцей створять на базі закладу позашкільної освіти «Центр технічної й художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», який знаходиться на вул. Краківській, 20.

Таке рішення прийняли сьогодні, 8 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 89 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, відповідно до нового освітнього законодавства України новий заклад забезпечуватиме здобуття початкової та профільної мистецької освіти одночасно зі здобуттям повної загальної середньої освіти.

«Майбутній ліцей уже має потужну матеріально-технічну базу – тут створено новий освітній простір відповідно до вимог Нової української школи та забезпечено дотримання доступності для дітей з інвалідністю. Цим рішенням ми фактично створюємо нові учнівські місця в мікрорайоні, де поруч розташовані школи із наповненістю понад 100%, а також даємо можливість дітям у школі розвивати свої здібності для освоєння майбутньої професії у сфері мистецтв», – зазначив Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»