У Дніпровському районі змінили назви двох скверів, а також присвоїли імена новим у Деснянському районі

Tool items

У Дніпровському районі змінили назви двох скверів, а також присвоїли імена новим, які розташовані в Деснянському районі.

Такі рішення були прийняті сьогодні, 15 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у столиці пройшли громадські обговорення, і на основі їх результатів члени комісії з питань найменувань підтримали рішення про перейменування двох скверів у Дніпровському районі.

«Зокрема сквер імені В. Леніна перейменовано на честь Павла Тичини з метою вшанування пам’яті видатного українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча доби УНР. А також сквер «Стародарницький – 1», який розташований на перетині вулиць Гроденської та Алматинської перейменовано на честь видатного білоруського публіциста, правника, громадського діяча, борця за незалежність Білорусі від російської імперії Кастуся Калиновського», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради наголосив, що сьогодні також було присвоєно імена двом скверам у Деснянському районі столиці. 

«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню до учасників добровольчих формувань скверу по вулиці Лісківській присвоєно назву «Алея Добровольчих Батальйонів». А також скверу по вулиці Кубанської України, 27-31, присвоєно ім’я видатного українського актора, народного артиста України Леся Сердюка», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь