У Дніпровському районі змінили назви двох скверів, а також присвоїли імена новим у Деснянському районі

Tool items

У Дніпровському районі змінили назви двох скверів, а також присвоїли імена новим, які розташовані в Деснянському районі.

Такі рішення були прийняті сьогодні, 15 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у столиці пройшли громадські обговорення, і на основі їх результатів члени комісії з питань найменувань підтримали рішення про перейменування двох скверів у Дніпровському районі.

«Зокрема сквер імені В. Леніна перейменовано на честь Павла Тичини з метою вшанування пам’яті видатного українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча доби УНР. А також сквер «Стародарницький – 1», який розташований на перетині вулиць Гроденської та Алматинської перейменовано на честь видатного білоруського публіциста, правника, громадського діяча, борця за незалежність Білорусі від російської імперії Кастуся Калиновського», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради наголосив, що сьогодні також було присвоєно імена двом скверам у Деснянському районі столиці. 

«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню до учасників добровольчих формувань скверу по вулиці Лісківській присвоєно назву «Алея Добровольчих Батальйонів». А також скверу по вулиці Кубанської України, 27-31, присвоєно ім’я видатного українського актора, народного артиста України Леся Сердюка», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)