У Дніпровському районі висадили квіткове панно у вигляді сонця

Tool items

У Дніпровському районі біля метро «Лівобережна» висадили квіткове панно в вигляді сонця. 

Як повідомили в КП УЗН Дніпровського району, на створення квіткової композиції, розміром 60 кв.м., використали чотири тисячі квітів. 

«Співробітники комунальних підприємств у кожному районі міста продовжують створювати квіткові панно на патріотичну тематику до Дня Незалежності України. Зокрема за два дні у Дніпровському районі було висаджено понад 10 тисяч квітів. Також працівники прополюють та зрізають оцвітини задля охайного вигляду квітників та безперервного квітування», – зазначили в КП УЗН Дніпровського району. 

У КП УЗН Дніпровського району додали, що для забезпечення правильного росту та розвитку зелених насаджень працівники комунальних підприємств постійно піклуються про своєчасну обрізку порослі, адже доглянуті насадження це один із багатьох факторів охайного простору в міському середовищі.

Нагадаємо, днями в Оболонському районі в парку «Наталка» було створено нову центральну композицію «Калина на снігу».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь