У Дніпровському районі ремонтують автомобільні шляхи та облаштовують пішохідні переходи з метою підвищення рівня безпеки на дорогах

Tool items

З метою створення комфортних умов для пересування школярів у Дніпровському районі відремонтовано асфальтне покриття та облаштовано безпечний пішохідний перехід з дотриманням норм безбар'єрності біля середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42.

За словами депутата Київської міської ради Олександра Міщенка, попри те, що країна вже третій місяць поспіль живе в умовах воєнного стану, а учні навчаються в дистанційному режимі, працівники профільних комунальних підприємств продовжують щоденну роботу та виконують планові ремонтні роботи автомобільних шляхів. 

«Батьківський комітет середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 звернувся з проханням відремонтувати проїжджу частину дороги біля навчального закладу з метою підвищення рівня безпеки дітей. Депутатський корпус Київської міської ради виступає на захисті інтересів територіальної громади міста Києва та оперативно реагує на їх звернення. Так біля навчального закладу вже проведено ремонтні роботи дорожнього покриття, нанесено нову розмітку, встановлено дорожні знаки, понижено бортовий камінь тротуарів, а також прокладено тактильну плитку вздовж дороги. Необхідно підвищувати рівень безпеки дітей з метою уникнення дорожньо-транспортному травматизму», – зазначив Олександр Міщенко.

Депутат додав, що необхідно своєчасно проводити ремонтні роботи доріг та облаштовувати безпечні пішохідні переходи з урахуванням норм безбар'єрності в усіх районах, оскільки підвищення рівня доступності та безпеки учасників дорожньо-траспортного руху є запорукою зменшення кількості аварій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»