У Дніпровському районі 37 ділянок автомобільних шляхів будуть передані на баланс міста

Tool items

З метою ефективного використання та збереження автошляхів, окремі ділянки доріг Дніпровського району буде обліковано на балансі комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» міста Києва.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 77 депутатів.

Як зазначив депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Олесь Маляревич, технічний стан доріг вимагає своєчасного проведення ремонту та облаштування автомобільних ділянок у столиці.

«Існує необхідність вжити відповідні заходи щодо передачі автомобільних ділянок на баланс обслуговуючого комунального підприємства задля подальшого утримання, обслуговування та проведення ремонтних робіт. Важливо забезпечити належний догляд та регулярний ремонт, особливо в зимовий період», – зазначив Олесь Маляревич.

Перелік автомобільних ділянок, які планується передати на баланс комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» міста Києва:    

– пров. Дзиґи Вертова;                
– дорога від Воскресенських садів до проспекту Шухевича;
– вул. Силікатна;
– вул. Чернігівська;
– вул. Митрополита А. Шептицького (ділянка вздовж приватних садиб від вул. Чаадаєва до вул. Каховської);
– вул. Марка Черемшини (проїзд вздовж будинків приватної власності №22, 4, 9, 15-а та від розворотного кільця до вул. Пілот);
– вул. Цегельна;
– вул. Панельна (А. Аболмасова), вздовж будинків №4-6;
– вул. Золота;
– розворотне кільце по вул. Малишка біля станції метро «Дарниця»;
– проїзд та кільце розвороту з вул. Райдужної до станції міської електрички «Троєщина»;
– вул. Лікарняна;
– пров. Лікарняний;
– пров. Слобідський;
– вул. Є. Маланюка (вздовж приватного сектору від буд. №55 до вул. Садової на Русанівських садах);
– пров. Старосільський (тупиковий);
– вул. Комбінатна (від вул. Є. Маланюка вздовж новобудов);
– дорога від вул. Микитенка до вул. Братиславської;
– вул. Старосільська (від вул. П. Запорожця до вул. Райдужної (внутрішньоквартальний проїзд), від буд. №52 по вул. Старосільській до вул. Старосільської (2 виїзди), від вул. М. Черемшини до буд. №1-е та до території АК «Водоканал»;
– проїзд з вул. Лохвицької та вул. Сиваської на Харківське шосе;
– проїзд під Дарницьким шляхопроводом до вул. Фанерної;
– вул. Лохвицька (добудована частина вулиці);
– проїзд від Харківського шосе до вул. Лохвицької між будинками №13-15;
– кишеня для відстою маршрутних таксі по вул. Сергієнка (у межах Дарницької площі);
– вул. Літинська (ділянка дороги від вул. Алматинської до гаражно-будівельного кооперативу буд. №1-б);
– проїзд від вул. Алматинської до Дарницького вагоноремонтного заводу (2 проїзди);
– проїзд від пров. Сеноманського (балансова вулиця ШЕУ) до будинку за адресою: пров. Сеноманський, 16 (добудований проїзд);
– пров. Лобачевського;
– кишеня для відстою маршрутних таксі на вул. Березняківській (біля кругової розв'язки на перетині з вул. Ю. Шумського);
– проїзд від вул. Є. Сверстюка до буд. №52-в;
– проїзд від вул. Воскресенської до буд. №12-г;
– вул. Шимановського;
– вул. Микільсько-Слобідська (від Греко-католицького собору до перетину з вул. Митрополита А. Шептицького);
– проїзд від вул. Вершигори до будинків Кибальчича №2, 2-а;
– вул. Каховська (добудована частина вулиці);
– вул. П. Чаадаєва;
–  проїзд без назви від вул. Микільсько-Слобідська до виїзду на Броварський проспект (вздовж МВЦ) включно з під'їзними шляхами до будинку №18 вул. Раїси Окопної.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)