У Деснянському районі запрацював Консультативний центр для внутрішньо переміщених осіб

Tool items

У Деснянському районі відкрився Центр комплексної консультації для внутрішньо переміщених осіб. Це вже третій такий заклад для допомоги вимушеним переселенцям, які проживають у Києві. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У Деснянському районі з 24 лютого зареєстровано майже 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб, із яких більше 1400 – діти. Питання людей у різних районах міста схожі: оформлення документів, пільги, працевлаштування, влаштування дітей до закладів освіти. І такі центри дуже зручні, оскільки вимушені переселенці можуть отримати всю необхідну інформацію в одному місці, і їм не потрібно відвідувати різні установи. Крім того, вони можуть отримати продуктову допомогу від Товариства Червоного Хреста. Раніше ми відкрили такі центри в Шевченківському та Солом’янському районах і зараз плануємо відкривати в інших», – зазначила Марина Хонда.

Вона також нагадала, що консультації у Шевченківському районі проходять щоп’ятниці, з 10:00 до 16:00 за адресою: вул. Володимирська, 51-Б.

У Солом’янському – щосереди, з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Волинська, 2.

Консультування в Деснянському триватиме щочетверга з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Бальзака, 28 («БібліоХаб»).

До консультацій залучені наступні районні установи та організації:
Управління соціального захисту;
Управління освіти;
відділ охорони здоров’я;
Центр надання адміністративних послуг;
Лівобережний центр надання безоплатної правової допомоги;
Центр соціальних служб;
Пенсійний фонд;
Товариство Червоного Хреста України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»