У Деснянському районі працюють над створенням міні-роллердрома

Tool items

У Деснянському районі по вулиці Цвєтаєвої, 16, почали будівництво міні-роледрома задля забезпечення активного відпочинку киян.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Порайка, найближчим часом будівництво буде завершено та паркур-майданчик зможе приймати перших відвідувачів.

«Спільно з Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією ми продовжуємо облагороджувати територію навколо спортивного майданчика. Ініціатива створення роллердрому спрямована на те, аби забезпечити спортивне виховання молоді, гарантувати їм безпеку під час активного дозвілля. Насамперед, при створенні роллердрому ми керувалися пріоритетними для нас принципами – забезпечити спокій батькам та безпеку дітям», – підкреслив Андрій Порайко.

Депутат додав, що здійснюється ретельний контроль усіх етапів будівництва, саме тому роботи мають бути виконаними відповідно до зазначених термінів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва