У Деснянському районі облаштували мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Деснянському районі облаштували мережі зовнішнього освітлення.  

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, необхідно сприяти мінімізації небезпеки киян у вечірній час доби, що можливо досягти за рахунок забезпечення якісного вуличного освітлення у громадських місцях.

«Облаштування зовнішнього освітлення – важлива передумова в підвищенні рівня благоустрою й добробуту міста, а також посиленні рівня безпеки киян. Відтак, нові світлодіодні лампи з’явилися по вулиці Милославській, від вулиці Радунської до вулиці Оноре де Бальзака. Крім того, було завершено капітальний ремонт освітлення на перетині вулиць Каштанової та Оноре де Бальзака. Місцева влада й надалі буде спрямовувати необхідні зусилля задля того, щоб максимально модернізувати елементи зовнішнього освітлення столиці», – зазначила Ганна Старостенко. 

Депутатка додала, що загалом минулого року в Києві було облаштовано 107 кілометрів мереж зовнішнього освітлення та замінено майже 6,5 тисяч ліхтарів на світлодіодні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»