У Дарницькому районі створили комунальний заклад «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство»

Tool items

У Дарницькому районі створили комунальний заклад «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство».

Таке рішення було прийняте сьогодні, 13 червня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 65 депутатами.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко, Україна активно працює над реформуванням інтернатних закладів, і одним з нових напрямів роботи є створення малих групових будинків.

«Поширюємо у столиці нову концепцію – малі групові будинки, які відрізняються від інтернату індивідуальним підходом до дитини та роботою відповідно до її потреб та життєвої ситуації. Умови проживання у такому будинку є максимально наближені до сімейних. Діяльність такого роду закладів базується на засадах довіри, догляду і виховання дітей на основі оцінки потреб та індивідуального плану соціального захисту, у тому числі з урахуванням фізичних особливостей та стану здоров’я дитини. Крім цього, концепція передбачає участь дітей у плануванні та організації своєї життєдіяльності, створення умов для набуття дітьми навичок  самостійного ведення домашнього господарства. Тобто, проживаючи у малому груповому будинку, дитина може впливати на своє життя. Ця суспільна модель спрямована на покращення якості життя дітей та їх подальшу успішну інтеграцію у суспільство», – наголосив Андрій Вітренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва