У Дарницькому районі створять орган самоорганізації населення будинковий комітет «Надія»

Tool items

У Дарницькому районі створять орган самоорганізації населення будинковий комітет «Надія».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 65 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, органи самоорганізації населення є дієвим інструментом задля розвитку громади, які широко використовують у багатьох демократичних державах та ефективно впроваджують на теренах Києва.

«Депутатський корпус Київської міської ради підтримує ініціативи із самоорганізації населення, оскільки це гарантує створення демократичних механізмів участі мешканців територіальної громади в розв'язанні окремих питань місцевого значення. У цей вкрай складний для нашої держави воєнний час необхідно оперативно задовольняти побутові потреби мешканців та спільними зусиллями сприяти реалізації соціально-економічного та культурного становлення столиці», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що рішення Київської міської ради має важливе соціальне значення, оскільки сприяє реалізації права громадян на участь у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»