У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення проспекту Миколи Бажана та вулиці Архітектора Вербицького.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Гончарова, необхідно сприяти покращенню благоустрою столиці та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час.

«На проспекті Миколи Бажана ртутні та натрієві світильники було замінено на 903 нові світлодіодні, відновлено понад сім кілометрів мережі та встановлено 10 шаф управління освітленням. Водночас по вулиці Архітектора Вербицького ртутні та натрієві світильники  замінено на 128 нових світлодіодних, встановлено 61 опору зовнішнього освітлення та відновлено понад два кілометри мережі. Таким чином, ми прагнемо модернізувати елементи зовнішнього освітлення задля покращення рівня безпеки водіїв та пішоходів, оскільки це є одним із пріоритетів в роботі депутатського корпусу Київради», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат додав, що замовником робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення вулиць Дарницького району виступило КП «Київміськсвітло».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)