У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення проспекту Миколи Бажана та вулиці Архітектора Вербицького.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Гончарова, необхідно сприяти покращенню благоустрою столиці та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час.

«На проспекті Миколи Бажана ртутні та натрієві світильники було замінено на 903 нові світлодіодні, відновлено понад сім кілометрів мережі та встановлено 10 шаф управління освітленням. Водночас по вулиці Архітектора Вербицького ртутні та натрієві світильники  замінено на 128 нових світлодіодних, встановлено 61 опору зовнішнього освітлення та відновлено понад два кілометри мережі. Таким чином, ми прагнемо модернізувати елементи зовнішнього освітлення задля покращення рівня безпеки водіїв та пішоходів, оскільки це є одним із пріоритетів в роботі депутатського корпусу Київради», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат додав, що замовником робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення вулиць Дарницького району виступило КП «Київміськсвітло».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»