У Дарницькому районі мешканці виготовляли обереги для українських захисників

Tool items

У сквері «Читай-двір» Дарницького району мешканці міста власноруч виготовляли ангеликів і браслети для українських воїнів. Ініціаторами акції виступили депутатка Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація.

За словами Юлії Ярмоленко, з давніх-давен наші предки використовували для воїнів захисні амулети. Жінки створювали спеціальні обереги своїм синам і чоловікам, останні клали їх до кишені і брали в дорогу — оскільки вірили, що саме цей оберіг захистить їх життя.

«Акція отримала назву «Оберіг захиснику». Діти та дорослі виготовляли ангеликів і браслети, малювали листівки та писали листи військовим, вкладаючи свою любов, теплоту сердець, позитивну енергію, а ще просили Господа, щоб він охороняв і оберігав наших захисників, захищав їх від куль і снарядів. Незабаром усі вироби вирушать на Схід України до наших бійців», — зазначила депутатка.  

Юлія Ярмоленко додала, що в рамках акції мешканці Дарницького району плели також маскувальні сітки для військових.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану