У Бучі, Ірпені та Бородянці висадять малі українські сади

Tool items

На території деокупованих Бучі, Ірпеня та Бородянки команда ГО «Місто-сад» разом з громадськістю висадять малі українські сади.

За словами депутатки Київської міської ради, засновниці ГО «Місто-сад», ініціаторки проєкту Євгенії Кулеби, малі сади будуть висаджені спільно з місцевими мешканцями, вони стануть для громади пам’яткою нового життя та відновлення, оскільки кожен українець та українка мають змогу долучитись до висадки рослин і зробити свій внесок у відновлення та розквіт власної країни.

«Ми б не були українцями, якби одразу не почали прибирати та відновлювати те, що було зруйновано та знищено окупантами. Окрім інфраструктури та будинків, частково знищена і понівечена й природа Київської області. Чим швидше її буде відновлено – тим швидше розквітне наша країна після жахливих подій початку війни. Ми запрошуємо кожного та кожну долучитись до висадки малих українських садів та зробити свій внесок у відновлення життя на деокупованих територіях. Для України такі сади означатимуть як майбутнє, розвиток і продовження історії, так і пам’ять про тих, хто захищав українську землю», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що в Бучі буде висаджено бузковий гай, у Бородянці – калиновий гай як символ відновлення та продовження життя, а в Ірпені – кизиловий гай.

Усі охочі можуть долучитись до проєкту, висадка рослин буде відбуватись:
17 листопада – Буча (початок о 13:00) за адресою: вул. Яблунська, 15 (ділянка біля Будинку культури);

18 листопада – Бородянка (початок о 14:00) за адресою: вулиця Центральна (ділянка поруч з Меморіалом пам’яті загиблих від російських загарбників);

19 листопада – Ірпінь (початок о 13:00) за адресою: вулиця 10-а лінія (ділянка навпроти будинку 17а).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь