Трансформація освітнього простору столиці: Київрада затвердила комплексну програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки»

Tool items

Київська міська рада затвердила комплексну міську цільову програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки». Таке рішення було прийнято сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні Київради 80 депутатами.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, метою Програми є трансформація освітнього простору столиці в інноваційне, безпечне, інклюзивне та гендерночутливе освітнє середовище.

«Освітнє середовище в Києві має бути таким, щоб здобувачі та здобувачки освіти були забезпечені всім необхідним для успішної самореалізації в житті. Саме це сприятиме сталому соціально-економічному та людиноорієнтованому розвитку столиці. Комплексна міська програма «Освіта Києва. 2024-2025 роки» спрямована на підвищення рівня безпеки освітнього процесу, психосоціальну підтримку та соціально-емоційного навчання, розвиток освітньої інфраструктури та її оновлення відповідно до вимог часу, а також підвищення якості освіти», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА розповів, що одним з основних пріоритетів залишається створення інклюзивного середовища, забезпечення рівних можливостей та цілковитої доступності до освітнього процесу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

«Місто врахувало потребу формування недискримінаційного, безбар’єрного, інклюзивного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти. У міській цільовій програмі враховано потребу організації навчання дітей основам безпеки життєдіяльності, з урахуванням їхнього віку і фізичних можливостей, та правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях, зокрема в умовах воєнного стану», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що Програма також спрямована і на підтримку тих, хто навчає, та підвищення престижності професії вчителя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
  • Про повернення майна у власність громади міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
  • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
  • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва