Терцентри соціального обслуговування громадян отримали необхідну кількість одягу та постільної білизни для осіб, які цього потребують

Tool items

Територіальні центри соціального обслуговування громадян отримали необхідну кількість одягу та постільної білизни для допомоги внутрішньо переміщеним особам і тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Департамент соціальної політики висловлює подяку всім мешканцям Києва за участь та підтримку.

Завдяки небайдужим містянам «банки одягу» столиці наповнені. На сьогодні потреба в одязі та постільній білизні закрита повністю завдяки допомозі містян та роботі Гуманітарного штабу.

Нагадаємо, що Гуманітарний штаб Києва забезпечує необхідними речами і продуктами харчування органи соціального захисту, які, у свою чергу, надають допомогу особам, які найбільше цього потребують: одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми тощо.

У разі, якщо потреба в поповненні «банків одягу» з’явиться знову, міська влада обов’язково повідомить про це мешканців міста, аби всі охочі змогли допомогти тим, хто цього потребує.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану