Студенти-кухарі Київського професійного коледжу сфери послуг приготували обіди для школярів разом із Євгеном Клопотенком

Tool items

Студенти Київського професійного коледжу сфери послуг взяли участь у практикумі в одній із шкіл Деснянського району столиці, під час якого асистували досвідченим кухарям на чолі з Євгеном Клопотенком у готуванні шкільних обідів із нового «Збірника рецептур для шкільних їдалень». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Ми вже кілька років працюємо над змінами в шкільному харчуванні і мали б значно більше успіху, якби ці процеси не гальмувались спочатку карантинними обмеженнями, а потім військовою агресією росії. І все ж у тих школах із 419-ти, де ми встигли перевести харчування на мультипрофіль – тобто можливість дітям самим обирати з низки страв, що вони їстимуть – маємо значні успіхи. А саме: задоволені і діти, і їхні батьки. І, додатково, до мінімуму зведено кількість продуктів, які викидаються у смітник. Тобто кошти киян, якими ми оплачуємо харчування пільгових категорій у школах, використовуються ефективно. А це тільки на 2024 рік – більше 370 мільйонів гривень. Наразі кількість пільговиків збільшилась і складає вже майже 14% від облікового складу учнів», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що участь молодих кухарів у подібних навчаннях дозволить забезпечити заклади освіти якісним персоналом.

«Такі досвідчені кухарі, як Євген Клопотенко та представники наших комунальних підприємств, готові передавати свій досвід, допомагати робити меню і страви сучасними, цікавими і смачними для дітей. І те, що сьогодні ми разом із Департаментом освіти і науки нагородили подяками від адміністрації і подарунками від зіркового гостя 10 молодих студентів-кухарів, стало для них яскравою подією, що точно запам’ятається і підтримуватиме їхню впевненість у правильності вибору професії. Хочу зауважити, що саме професія кухаря є однією з найпопулярніших у наших коледжах. Так, на нього навчаються 16% наших студентів», – підсумував Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»